Ultrasonografy LOGIQ C5 Premium

medinco1.jpg1

Ultrasonografy LOGIQ C5 Premium, to produkty wysokiej jakości, dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na duży wydatek.
Ultrasonografy te posiadają zaawansowany system do obrazowania w kolorze, który pozwala na lepsze możliwości diagnostyczne w praktyce lekarskiej.
Logiq C5 Premium wyposażony jest w zaawansowane funkcje i narzędzia które umożliwiają szybsze podejmowanie właściwych decyzji. Diagnozowanie dzięki tym urządzeniom jest szybkie i pewne gdyż wspomagane jest przez wysokie systemy rozwiązań, jak: obrazowanie harmoniczne, auto-optymalizację obrazu 2D, dopplera kolorowego i spektralnego.
Logiq C5 wyposażono w wysokiej rozdzielczości monitor LCD, który może być obracany i pochylany, ułatwiając przeglądanie i bezpieczne przemieszczanie systemu.

Zamontowany system TruScan zapewnia wszechstronne używanie aparatu ponieważ współpracuje z całą gamą nowoczesnych, elektronicznych głowic. Logiq C5 Premium można rozbudować o takie narzędzia jak : Doppler Fali Ciągłej, Anatomiczny M-Mode, obrazowanie 3D czy obrazowanie panoramiczne.
Ogromna funkcjonalność tych urządzeń, pozwalająca na wykorzystanie go w badaniach radiologicznych, położniczych, ginekologicznych, kardiologicznych, urologicznych, pediatrycznych oraz ortopedycznych, za niską cenę to największe atuty tych aparatów.