Spotkanie wigilijne w firmie

cater

Wiele firm organizuje w czasie Świąt Bożego Narodzenia spotkania wigilijne dla pracowników.

Nasza firma oferuje serwis cateringowy na taka imprezę bez względu na liczbę zaproszonych osób.
Menu ustalamy wspólne, dostosowane do wigilijnego spotkania. Dowieziemy opłatki, karpia, barszcz, pierogi, uszka, zupę rybną, rybę w galarecie, sałatki, pieczywo i wszystko co potrzebne. Możemy dyskretnie obsłużyć zaproszonych gości i posprzątać po imprezie.

Nasze podstawowe menu catering Poznań to zestaw złożony z kawy, herbaty i kruchych ciastek, które można poszerzyć np. o ozdobne tartinki, zimny bufet czy ciepły lunch.
Wśród naszych dotychczasowych klientów absolutnym hitem ww. oferty są kanapki z wypiekanego przez nas pieczywa co gwarantuje najwyższą jakość i świeżość.

Jesteśmy gotowi do pomocy na każdym etapie przygotowania imprezy, możemy wyszukać miejsca na szkolenie, konferencję czy każde inne spotkanie. Dzięki współpracy z innymi firmami, możemy pomóc w zapewnieniu profesjonalnego nagłośnienia, przy budowie sceny, a także atrakcji takich jak paintball czy ścianka wspinaczkowa. Pomożemy w ustaleniu menu, znajdziemy lokalizację i ustalić scenariusz imprezy, przystroić wnętrze, stoły czy wyposażenie.
Obsłużymy każdą imprezę, dowieziemy catering na imprezy targowe na Międzynarodowych Targach Poznańskich zarówno na czas budowy stoiska dla ekip technicznych jak i dla zaproszonych gości. Zapewniamy dania ciepłe i zimne, a także potrzebny sprzęt i personel.

Skorzystaj z naszych usług catering Poznań, będziesz usatysfakcjonowany.

Zapraszamy