Przyszli rodzice! Korzystajcie ze szkół rodzenia!

LOGO olicom

Szkoła rodzenia to bardzo potrzebna forma uświadamiania przyszłych rodziców.

Podczas zajęć, każda szkoła rodzenia Poznań oswaja przyszłą mamę co czeka ja podczas porodu, jak najlepiej się do niego przygotować. Panie po kursie wiedzą jakie metody łagodzenia bólu najlepiej zastosować podczas akcji porodowej. Przyszli rodzice uczą się, dzięki praktycznym zajęciom, opieki nad noworodkiem, dowiadują się z jakimi problemami mogą mieć do czynienia po narodzinach dziecka i jak sobie z nimi radzić.

Bezpłatna szkoła rodzenia, która posiada dwie strony internetowe  Poznań, organizuje zajęcia, podczas których kursantki uczą się, takich ćwiczeń, które korygują wady postawy, radzenia sobie z bólem porodowym, prawidłowego oddechu oraz wzmocnienia odporności psychoruchowej.

Niekiedy ciąża może spowodować problemy z kręgosłupem dlatego podczas zajęć ciężarne uczą się jakie po porodzie można stosować zabiegi i jakie ćwiczenia wykonywać na co dzień.

Partnerzy ciężarnych powinni także brać czynny udział w zajęciach aby świadomie wspierać swoja partnerkę, zarówno podczas ciąży, jak i po porodzie, a także wiedzieć jak opiekować się dzieckiem.