Pokaz mody ślubnej w Trójmieście

visu4.jpg1

W Trójmieście odbyły się targi ślubne Wedding Days, które przyleciały prosto zza oceanu. Dzięki temu można było poznać trendy mody, zwłaszcza z branży sukien ślubnych.

Pokazano suknie ślubne uszyte z delikatnych koronek, były asymetryczne kroje, długości mini, suknie ślubne z bogatymi zdobieniami, a także zupełnie skromne, minimalistyczne fasony. Przy okazji można było zapoznać się z najmodniejszymi elementami biżuterii firmy So in Love oraz ozdób do włosów firmy Love & White.

Z targów można było wniosek, że najmodniejsze są pastelowe suknie ślubne – w kolorach: ecru, jasnego szarego, waniliowego i pudrowego różu.

Na pewno część przyszłych panien młodych wybierze mocno zdobione suknie o fantazyjnych krojach, inne wybiorą skromne sukienki za to bogatą biżuterią, jak np. kolie wysadzane kamieniami czy bardzo wyraziste kolczyki.


Jeśli już panna młoda zdecyduje się na odpowiadający jej model sukni, może zająć się innymi sprawami organizacyjnymi, pomyśleć o zaproszeniach, wyborze kościoła czy lokalu na wesele, o ile już wcześniej tego nie zrobiła.
Lista spraw do załatwienia i zgrania w czasie jest długa, oprócz ubiorów dla Państwa młodych, trzeba umówić się z fryzjerem, makijażystką, zadbać o kwiaty, wystrój sali, ozdób, itd.