Kolekcja sukien ślubnych na 2016 rok Violi Piekut

visu3.jpg1

Są projektanci, którzy starają się co rok zaprojektować tyle modeli, aby każda panna młoda znalazła jakiś fason, w ich kolekcji, dla siebie.

Moda ślubna, tak jak moda w ogóle, zmienia się, ale są elementy w modzie ślubnej, które powtarzają się  co rok.

Pokaz sukien ślubnych zaprojektowanych przez Violę Piekut na 2016 rok odbył się 25 października,  podczas kolejnej edycji targów ślubnych Wedding Show „Powiedzmy Tak”.

Podczas targów, oprócz zapoznania się z najświeższymi trendami, można było skorzystać z doradztwa stylistów.

Modele i projekty sukien ślubnych Violi Piekut można było obejrzeć premierowo w hotelu Marriott w Warszawie.

Suknie ślubne Violi Piekut zaprezentowały gwiazdy i modelki. Wśród gwiazd polskiego show-biznesu, które prezentowały kolekcje na wybiegu, można było zobaczyć Agnieszkę Hyży, Agnieszkę Popielewicz, Dorotę Czaję czy Joannę Jabłczyńską.

W 2016 roku, modne, zaprojektowane suknie ślubne przez Violę Piekut, będą bardzo eleganckie i stylowe. Suknie powinny być uszyte z koronek, które są zawsze modne i mieć różnego typu aplikacje.

Podczas pokazu projektantka zaprezentowała wiele fasonów, wśród których  możemy były zarówno proste suknie ślubne Poznań bez ozdób, popularne fasony – syreny i księżniczki, jak i krótkie mini suknie, odsłaniające nogi.

Viola Piekut, podczas pokazu, zaprezentowała też kreacje w stylu boho, proste, lejące się i delikatnie układające się na figurze.