Catering – wygoda na każdą imprezę

FRESHKULINARIA LOGO

Catering najpierw był tylko dostarczany dla pasażerów samolotów.
Obecnie, ta wygodna forma dostarczania gotowych posiłków, stała się bardzo powszechna. Bez cateringu nie ma żadnych spotkań biznesowych, eventów czy imprez integracyjnych.
Coraz częściej catering Poznań jest dostarczany na przyjęcia domowe czy nawet kameralne spotkania.
Niektóre przedszkola czy szkoły, zwłaszcza te prywatne, które działają w wynajętych obiektach, decydują się na catering Poznań.
W Poznaniu działa wiele firm cateringowych. Jedną z nich jest Fresh Kulinaria. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych.
Fresh Kulinaria może obsłużyć przyjęcia domowe, imprezy okolicznościowe zarówno w domach jak i miejscach przez Klientów wybranych. Catering może być dostarczony na konferencje, szkolenia, dla kilkuset osób na piknik czy spotkanie biznesowe. W ofercie firmy jest doskonałe menu i fachowa obsługa, a także pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca dla konferencji.
Firma Fresh Kulinaria proponuje różnorodne menu, dostosowane do upodobań Klienta oraz dyskretną i sprawną obsługę. Może zapewnić odpowiedni sprzęt i fachowców, dzięki którym każda impreza będzie udana. W razie potrzeby wypożyczy naczynia i sztućce.
Pomoże w zorganizowaniu odpowiednich atrakcji, jak występy zespołów muzycznych czy kabaretowych.

ZAPRASZAMY
Fresh Kulinaria
ul. Marcelińska 90
Poznań 60-324

+888 77 00 77
info@freshkulinaria.pl

http://www.freshkulinaria.pl/