Catering na komunie, chrzciny, wesele czy przyjęcie to wygodne rozwiązanie

FRESHKULINARIA LOGO

Kiedy przychodzi czas, gdy nasza pociecha pójdzie do I Komunii Św., nie zawsze mamy już czas aby zarezerwować lokal z obsługą dla uczczenia tego Święta.
Większość lokali trzeba rezerwować co najmniej rok wcześniej. Jeśli jednak uda nam się wynająć jakiś lokal bez obsługi lub zmuszeni jesteśmy przyjąć gości we własnym domu, najwygodniej, a niekiedy najtaniej, jest skorzystać z firmy, która oferuje usługi cateringowe Poznań.
Catering na komunie Poznań jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, nie absorbuje rodziców dziecka, mogą łatwo towarzyszyć jemu we wszystkich uroczystościach związanych z Komunią Św.

Tak samo warto skorzystać z takich usług, gdy organizujemy inne święto rodzinne, np. catering na chrzciny Poznań, catering na wesele Poznań, czy catering na przyjęcie urodzinowe Poznań.

Firma Freshkulinaria może zorganizować i dostarczyć catering Poznań zarówno do domu jak i do innego wskazanego miejsca przez zamawiającego. Menu jest zawsze smaczne, przygotowane według życzenia zamawiającego, z najświeższych produktów.

Freshkulinaria została doceniona wśród wielu poznańskich firm cateringowych, jak TP, Strabag, Grundfos, BMW, Karcher, ING, Cognifide czy Payu.
Dużym uznaniem wśród klientów cieszy się wszechstronna pomoc Freskulinarii przy organizacji, jak: wyszukiwania miejsca imprezy, dostarczenie potrzebnego sprzętu, zapewnienie personelu do obsługi, zamówienie profesjonalnego nagłośnienia, budowy scen, zapewnienia atrakcji, takich jak paintball czy ścianka wspinaczkowa i wielu innych