Autosport to wspaniała, niezapomniana impreza dla korporacji

vitall1.jpg1

Imprezy integracyjne mogą być zorganizowane w formie Autosportu.
Imprezy integracyjne

połączone z wyczynami sportowymi to między innymi spotkanie z Formułą 1, Porsche 911, Drift z Maciejem czy ekstremalnym Off Road’em.

Firma Vitall doświadczona w ostatnich latach organizowaniem Gran Turismo Polonia, udziałem w Verva Street Racing, współpracą z teamami, które brały udział w różnych seriach wyścigowych proponuje swoim klientom bardzo ciekawe imprezy korporacyjne z tematem wiodącym jakim jest sport motorowy.

Impreza może odbyć się na profesjonalnie przygotowanym torze wyścigowym w Poznaniu, gdzie zajęcia prowadzą kierowcy wyścigowi z europejskim doświadczeniem. Również podobne imprezy mogą być zorganizowane m.in. na torach: Ascari, Hungaroring czy Anderstorp.

Vitall proponuje spotkanie korporacyjne jako formę utrwalenia relacji biznesowych z aktualnymi i przyszłymi partnerami właśnie podczas aktywnego spotkania z hitami światowej motoryzacji, jakimi są na pewno takie marki jak Ferrari, Maserati, Porsche, Lamborghini, które zapewniają uczestnikom szybkość, dynamikę i adrenalinę.